مشاوره سئو از خدمات ارائه شده در سایت سئو تیم است. علاوه بر پکیج های اجرای سئو در این سایت، مشاوره سئودر جهت بهبود رتبه سایت شما انجام خواهد پذیرفت. در این مشاوره ، وضعیت سایت شما آنالیز می گردد و و با استفاده از ابزارهای آنالیز سایت، روش هایی برای سئو به شما پیشنهاد خواهد شد. با بهره گیری از سئو ، شما می توانید به جایگاه واقعی که استحقاق آن را دارید برسید. سئو از جدیدترین و قدرتمندترین روش های دیجیتال مارکتینگ برای بهبود رتبه سایت است. این روش ها می تواند تکنیکال و با تغییر در کدنویسی سایت صورت پذیرد یا سئو با روش های تکنیکی و تولید محتوا انجام گیرد.

مشاوره سئو و بهینه سازی

مشاوره سئو و بهینه سازی، با آنالیز سایت از نظر رتبه فعلی سایت، کلمات کلیدی، ویژگی های مثبت و منفی موجود آغاز می گردد.باید جلسات متعددی برای مشخص شدن نیازمندی ها و کمبودهای سایت و تحلیل رقبا برگزارگردد. از مزایای استفاده از مشاوره سئو و بهینه سازی سایت این است که ضمن ذخیره نمودن زمان ، امکان انجام همزمان فعالیت های اصلی سایت ، با استفاده از تکنیک ها و استراتژی های سئو ممکن می گردد. برای انتخاب مشاوره سئو و بهینه سازی، نمونه کارهای مشاور را بررسی کنید و میزان تجربه هر مشاور سئو در زمینه کاری خود را به دقت مورد توجه قرار دهید. تجربه نشان داده ، معمولا مشاورین سئو موفق در هر حوزه، در سایت متعدد با کلمات کلیدی مشابه موفق خواهند بود.

هزینه مشاوره سئو

هزینه مشاوره سئو بر اساس تعداد کلمات کلیدی ، تعداد صفحات هدف، وضعیت رقبا در کلمات کلیدی مشابه، مدت زمان ایجاد سایت، نوع طراحی سایت و میزان واکنش گرا بودن آن محاسبه خواهد شد. هزینه مشاوره سئو در همه وضعیت های سایت یکسان نیست و بر خلاف انتظار عموم، هرچه سایت شما رتبه بهتری داشته باشد، هزینه مشاوره به دلیل تخصصی تر شدن موضوع بیشتر خواهد شد. بسته به تعدا گزارش های ماهیانه مورد انتظار ، هزینه مشاوره متغیر خواهد بود و با درخواست گزارش های هفتگی، هزینه مشاوره سئو افزایش می یابد. مطمئنا هزینه سئو از هزینه تبلیغات گسترده کمتر است و در صورت سئو اصولی، تاثیر طولانی تری خواهد داشت.

هزینه مشاوره سئو

تعرفه مشاوره سئو

تعرفه مشاوره سئو در سایت سئو تیم وجود دارد. این تعرفه کارشناسی شده و بر حسب میزان ساعت و نفری که برای سئو سایت نیاز است محاسبه می گردد. نمونه های شرکت های موفق نشان داده است که تعرفه مشاوره سئو یک هزینه نیست بلکه یک سرمایه گذاری بلند مدت در جهت رشد سایت خواهد بود. محتوای مفید و مناسب، اگر نتواند که برای کاربرسایت در دسترس باشد، عملا اطلاعات سوخته محسوب می گردد. در بین سئوکاران معروف است که صفحات سوم به بعد نتایج گوگل مانند قبرستانی از سایت های از دست رفته است که اگر برای سئوی آنها تلاش نشود، هر روز غیر قابل دسترس تر خواهند شد.

مشاوره آنلاین سئو

مشاوره آنلاین سئو در زمان هایی که شما به شرکت های معتبر سئو دسترسی ندارید یک گزینه بسیار منطقی است. قبل از درخواست سئو و بستن هرگونه عقد قرارداد سئو لازم است که هر کسب وکار ، در موارد زیر به نتیجه رسیده باشد و بر این اساس سفارش سئو دهد. موضوعاتی مانند:

آیا از وضعیت سایت شرکت خود به صورت کامل مطلع هستید؟

کدام یک از روش های سئو را استفاده کرده اید و نتیجه بهتری برای شما به دنبال داشته است؟

اولویت شما سئوی سایت قبلی است یا در صورت نیاز، حاضر به طراحی دوباره سایت خود بر اساس اصول سئو خواهید بود؟

مشاوره رایگان سئو سایت

مشاوره رایگان سئو سایت دربعضی از سایت های اینترنتی انجام می پذیرد ولی دقت کنید که این افراد تخصص و مهارت لازم را داشته باشند و باعث جریمه شدن یا سوء استفاده از دامنه و هاست شما نشود. چه بسا که افراد به صورت رایگان سئو سایت شما را بر عهده بگیرند و لینک ها ومطالب غیر مرتبط را در دامنه و سایت شما بارگزاری نمایند که در ادامه کار برای شما ایجاد مشکل کند و حتی مجبور به پاک کردن سایت خود به صورت کامل شوید. سایت هایی که مشاوره رایگان سئو سایت در مدت زمان کوتاه را ارائه می دهند باید تضمین کنند که این کار را تضمینی انجام داده و تبعات این کار را برعهده می گیرند. به طور کلی هزینه سئو و مشاوره سئو، یک هزینه اضافی نیست که ریسک استفاده از روش های نامطمئن را بپذیریم، بلکه با صرف هزینه های مشخص و محدود، در درازمدت می توانیم سایت خود را استاندارد نموده و محبوب تر نماییم.

مشاوره رایگان سئو سایت

خدمات مشاوره سئو

خدمات مشاوره سئو هر شرکتی متمایز است. بهتر است مشاوره سئو در زمینه طراحی وب سایت و قالب نویسی سایت نیز تخصص داشته و در صورت نیاز تغییرات مورد نظر را اعمال نماید. نکته مورد توجه در سئو سایت این است که تضمین 100 درصدی برای دست پیدا کردن به یک رتبه خاص در زمان دقیق وجود ندارد. اصولا مشاوران سئو تکنیک ها و روش های استاندارد بهبود رتبه سایت را آموزش داده و به کار می گیرند. بسته به الگوریتم های گوگل در زمان های مختلف و میزان پیشرفت رقبا در هر دوره ای، زمان و کیفیت سئو مختلف خواهد بود و عملکرد یکسان، نتایج مختلفی را در پی خواهد داشت.

مشاوره سئو حرفه ای

مشاوره سئو حرفه ای می تواند بر تاثیرگذاری و رشد سایت ما تاثیری دوچندان بگذراد. یک مشاوره سئو حرفه ای می تواند تمایز و برتری کلمات کلیدی را تشخیص دهد و با بهره گیری از ابزارهای به روز و تکنیک های جدید سئو، می تواند رتبه سایت را در بهترین زمان ممکن بهبود دهد. اگر با دنیای سئو آشنایی داشته باشید مطلع هستید که روش های زیادی برای سئو وجود دارد که چیزی که متخصصین سئو را متمایز می نماید تفاوت در تشخیص زمان استفاده از تکنیک های مختلف است؛ زیرا بعضی از روش های سئو در وضعیت های مختلف کارساز نبوده و ما عملا زمان را از دست خواهیم داد.

مشاور سئو چیست

اگر به صورت جمع بندی بخواهیم بیان کنیم که مشاور سئو چیست و چه کاربردی دارد می توانیم بگوییم که مشاوره سئو، مجموعه مشاوره وآنالیز متخصصین سئو در جهت بهبود رتبه سایت است. این مشاوره بر اساس آنالیز سایت ما و بررسی فاکتورهای مهم از لحاظ تکنیکی و تدوین و پیشنهاد استراتژی های مختلف سئو است. ممکن است بعد از مشاوره سئو، صاحب سایت تمایل داشته باشد که اجرای سئو را خود به عهده بگیرد که ضمن برگزاری جلسات مشاوره، امکان آموزش سئو نیز در سئو تیم محیا شده است. برای کسب ازلاعات بیشتر در مورد مشاوره سئو در گروه سئو تیم با شماره های 031-36617743 تماس حاصل فرمایید.