پشتیبانی سئو به اندازه سئوی اولیه مهم است زیرا ممکن است بدون نگه داری و ادامه اقدامات مورد نیاز برای سئو، تمامی زحمت ها و هزینه های صورت گرفته از دست رود.منظور از پشتیبانی سئو این است که سئوکار بتواند به سوالاتی که برای بازدیدکنندگان یک سایت پیش می آید به طور صحیح و کامل پاسخ داده و هر گونه هشدار یا خطری که از طرف ابزارهای هوشمند برای وب سایت وجود دارد، شناسایی کرده  و برطرف کند.
در واقع، هدف اصلی از پشتیبانی سئو این است که ترافیک از طرف موتور های جستجو به یک سایت منتقل شده و آن سایت هر چه بیشتر توسط کاربران مختلف دیده شود و در نهایت، رتبه آن به طور قابل توجهی در گوگل افزایش یابد. پشتیبانی سئو مخصوصا برای همه صاحبان وب سایت های مشهور مزیت هایی را به دنبال دارد که از جمله آنها میتوان به شناخته شدن محصولات و خدمات و تبدیل شدن آن محصول به یک برند جهانی اشاره کرد.  

پشتیبانی سئو سایت 

پشتیبانی سئو سایت می تواند به تحلیل و بررسی بخش های مختلف یک سایت مانند محتوا، ساختار سایت و کدها میتواند به پشتیبانی بهتر سئو پرداخته و در نتیجه بهبود عملکرد و رتبه آن وب سایت کمک شایانی نماید. فعالیت هایی که در راستای پشتیبانی سئو سایت انجام میشود باید در نهایت به، در معرض دید قرار گرفتن یک وب سایت و افزایش کاربران احتمالی آن ختم شود. البته، این نتیجه به نوع و کیفیت خدماتی تخصصی که پشتیبان ارائه می کند نیز وابسته است.

پشتیبانی سئو

 

در صورتی که، پشتیبان برای بهبود سئو سایت مراحل زیر را طی کند، درصد موفقیت او و سایت مورد نظرش به طور چشمگیری افزایش می یابد : 

1. بهینه کردن سئوی داخلی سایت از طریق بهینه سازی محتوا (عکس و فیلم)، تیتر ها و عنوان ها
2. تجزیه و تحلیل مواردی مانند افزایش سرعت، بهینه سازی کدها و بهینه کردن وضعیت نمایش وب سایت که میتوانند بخش فنی سایت را تحت تاثیر قرار دهند.
3. بهبود سئو طبیعی از طریق بهبود و افزایش رتبه سایت ( استفاده از تکنیک بهینه سازی صفحه، بک لینک سازی و بهینه سازی محتوای صفحه تاثیر بسزایی بر بهبود این سئو دارد).
4. استفاده از تکنیک سئوی محلی ( با تکنیک های طبیعی تفاوت دارند) مخصوصا برای کسب و کارهای محلی و کوچک
5. استفاده از تکنیک سئو خارجی مانند بک لینک ها و فعالیت گسترده در انواع شبکه های اجتماعی می تواند سایت مورد نظر را بالاتر از دیگر سایت ها قرار دهد. 

پشتیبان سئو

به طور معمول، پشتیبان های سئو، افراد با تجربه ای هستند که بر طراحی انواع سایت و نحوه بهینه سازی موتور جستجو تسلط دارند. این افراد، مشکلات مرتبط با سئو را از طریق فرستادن ایمیل و یا تماس های تلفنی و در کمترین زمان ممکن حل کرده و به بهبود رتبه وب سایت در گوگل کمک می کنند. بنابراین، پشتیبان های سئو باید چک لیست مخصوص به سایت خود را داشته و در فواصل معین اقداماتی را انجام دهند تا رتبه سایت تنزل نکند.

این اقدامات پشتیبان سئو شامل :

• بهینه کردن سایت

• لینک سازی دقیق و کارآمد برای وب سایت
• تجزیه و تحلیل کردن سایت رقبا و برطرف کردن نواقص احتمالی سایت مورد نظر
• به روز کردن محتوای سایت و نظارت بر کیفیت و کمیت آن در طول یک دوره مشخص

فرایند سئو هر سایت میتواند زمان بر باشد با این حال، پشتیبان سئو باید بداند که سایت مورد نظر به چه نوع پشتیبانی نیاز دارد. پشتیبانی سایت از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است زیرا، پیشرفت و ارتقای بسیاری از سایت های مشهور و معروفی که در حال حاضر وجود دارند، به این موضوع وابسته است و هر گونه خلل یا اشتباهی در آن میتواند از مزیت های رقابتی شان بکاهد.

پشتیبانی ماهانه سئو

پشتیبانی ماهانه سئو

همه کسب و کارهای دارای وب سایت معتبر، از پشتیبانی ماهانه سئو برای بهینه کردن رتبه سایت خود بهره می برند تا تعداد بیشتری از مشتریان را به سوی خود جذب کرده و در نتیجه درآمد قابل توجهی کسب کنند. توجه داشته باشید که، بهبود سئوی یک سایت مستلزم صرف وقت و البته هزینه است و از این نظر باید، تیمی را برای این امر استخدام کرد که علاوه بر دانش تخصصی، دانش تجربی نیز داشته و نوع نیاز یک سایت را شناخته و آن را تامین کنند. 
به طور معمول، پشتیبانی ماهانه سئو برای انجام انواع پروژه های بلند مدت و برای سایت هایی که با دیگر سایت ها در مورد برخی کلمات کلیدی رقابت سخت دارند، استفاده می شود. در واقع، این پشتیبانی باید بتواند نیاز کاربر را رفع کند که این کار از طریق انتخاب کلمات کلیدی خاص و تهیه محتوای استاندارد و مناسب و منحصر به فرد امکان پذیر و عملی خواهد بود.باید توجه نمود پشتیبانی ماهانه سئو میتواند مزیت هایی مانند حفظ اعتبار سایت، بهینه سازی و افزایش سرعت سایت، بهبود سرعت رتبه بندی، بروز رسانی پیوسته و مداوم و.... را برای یک وب سایت به همراه داشته باشد.

پشتیبانی سایت و سئو

پشتیبانی سایت و سئو شامل مراحل تنظیم و به روز کردن وب سایت با فاکتورهای جدید و برطرف کردن مشکلاتی است که روزانه برای یک وب سایت بروز می کند. به طور معمول، همه وب سایت ها باید بعد از راه اندازی با توجه به شرایط و امکاناتشان، پشتیبانی شده و نواقص احتمالی آنها برطرف شود تا به بهترین شکل در معرض دید بازدیدکنندگان قرار بگیرند. 
علاوه بر این، این پشتیبانی باید توسط افراد متخصصی انجام شود که با مقوله بهینه سازی وب سایت، کد های برنامه نویسی و تجزیه و تحلیل سایت آشنایی کامل دارند. نتیجه ای که این پشتیبانی برای همه انواع وب سایت ها به دنبال دارد این است که میتوان، بخش های گرافیکی سایت را به سهولت به روز سانی کرد، فایل هایی با حجم بالا را در سایت آپلود نمود، بهترین محتوا را در آن جای داده و آپدیت کرد و اطلاعات موجود در سایت را حفظ نمود.