تعرفه کاهش تضمینی رتبه الکسا یک مساله تخصصی است که فقط متخصص سئوبر اساس وضعیت سایت شما می تواند تخمین بزند. کاهش تضمینی رتبه الکسا از خدمات ارائه شده در سایت سئو تیم است. رتبه الکسا یکی از معیارهای تعیین کیفیت و مقایسه سایت های مختلف با یکدیگر است. در تعیین رتبه الکسا سه معیار اساسی در نظر گرفته می شود: Time on Site ، Pageviews  ، Upstream Sites
بنابراین هر شرکتی که بتواند این سه معیار را برای سایت شما بهبود دهد، می تواند رتبه الکسای شما را بهتر نماید. در این مطلب از سایت پونه مدیا ضمن بیان این عوامل تاثیرگذار در رتبه الکسا، راه های ممکن برای کاهش تضمینی رتبه الکسای سایت را بیان می کنیم. تا انتهای این متن با ما همراه باشید.

کاهش رتبه الکسا ایران

تعرفه کاهش رتبه الکسا

تعرفه کاهش رتبه الکسا در همه شرایط یکسان نیست و هر نوع قیمت گذاری برای کاهش رتبه الکسا باید بر اساس وضعیت فعلی سایت شما صورت بگیرد. در نظر داشته باشید که این کاهش رتبه در همه مراحل و با هر کلیدواژه ای یکسان نیست و نمی توان آمار دقیقی از تعداد روزها یا میزان 100 درصد موفقیت صحبت نمود. هر شرکت معتبر سئو به شما تضمین می دهد که با اجرای روش های اصولی می تواند رتبه الکسای شما را در کمترین زمان ممکن بهبود بخشد. به همین دلیل تعرفه کاهش رتبه الکسا را باید بر اساس رتبه فعلی سایت شما، تعداد رقبا و حوزه کاری شما، وضعیت محتوا و لینک سازی سایت شما محاسبه و بیان نمود. معمولا تعرفه کاهش رتبه الکسا بر اساس هدف شما تعیین می گردد. پکیج های موجود در هر سایت ارائه دهنده سئو، بر حسب رتبه های درخواست شده بیان می شود. این رتبه ها بر حسب بازه های رتبه مورد نظر است و هرچه رتبه کمتری را مورد نظر داشته باشید، قیمت بالاتری را باید بپردازید.

کاهش رتبه الکسا ایران

کاهش رتبه الکسا ایران سخت نیست و اگر اصولی انجام شود تا زمان های چند ماهه نیز می توانید رتبه خود را در صفحات نتایج جستجوحفظ نمایید. همانطور که پیش از این اعلام کردیم یکی از معیارهای کاهش رتبه الکسا ایران، میزان ماندگاری کاربر در سایت است. یعنی مدت زمانی که کاربر برای دیدن سایت شما وقت می گذارد. دلیل استفاده از این معیار این است که هرچقدر کاربر وقت بیشتری را برای مطالعه محتوای سایت شما بگذارد سایت شما مرتبط  تر و مفیدتر خواهد بود. زمان استاندارد این معیار 1 دقیقه است و بر اساس این عدد سعی کنید محتوای تولیدی شما حداقل برای نگه داشتن کاربر در این مدت زمان جذاب باشد. پس گول کسانی که با مطالب تکراری سعی در پرکردن سایت را دارند نخورید. فاکتور دیگر تعداد مشاهده و بازدید از صفحات سایت است. این معیار نشان می دهد که چقدر میزان عنوان مطلب شما جذاب بوده است و چقدر موضوع انتخاب شده با نیاز کاربر همخوانی دارد. معیار سوم Upstream Sites و به معنای صفحه ارجاع داده شده است. در این معیار، منبع استناد صفحه ای است که کاربر با آن به سایت شما وارد شده است.هرچه کاربران سایت از منابع متنوع تر وارد شوند نشان دهنده اعتبار بالای سایت شما بوده و عامل مهمی در کاهش رتبه الکسای شما خواهد بود.

قیمت کاهش رتبه الکسا

قیمت کاهش رتبه الکسا

قیمت کاهش رتبه الکسا زیاد نیست و در این صفحه از سایت سئو تیم قابل مشاهده است. اگر هم تمایل دارید با نحوه انجام بهبود رتبه الکسا آشنا شوید، در این مطلب از سئو تیم، دو مورد از روش های موجود برای کاهش رتبه الکسا بیان خواهد شد.
روش های متفاوتی برای الکسا وجود دارد که همگی منطبق بر بهبود فاکتورهای گفته شده انجام می پذیرد. یکی از این روش ها، افزایش میزان گردش در صفحات سایت است که در آن تعیین می کنید که هر صفحه ای از سایت شما بعد از مدت زمان مشخص به صفحه ای دیگر از سایت منتقل شود. یعنی به طور مثال هر زمانی که کاربر به صفحه اخبار شما وارد شد، بعد از گذشت چند دقیقه به صفحه وبلاگ سایت ارجاع داده شود. این روش اگرچه میزان بازدید های صفحه را بالا می برد ولی به دلیل اینکه معمولا کاربران در صفحه دوم، مدت زمان کمی را صرف می کنند، استراتژی را بی فایده می کند. یک روش دیگر، ثبت سایت در موتورهای جستجوی معروف یا منبع ترافیک دلخواه است. این راه حل به این صورت است که وقتی کاربر یک صفحه از سایت شما را انتخاب میکند ابتدا به صفحه ای از گوگل یا هر سایتی که شما تعیین می کنید وارد شده و سپس به مطلب انتخاب شده وارد شود. این کار باعث می شود که منبع ورود به سایت شما، عوض شده و به اسم موتورجستجوی مورد نظرشما ثبت شود.

سوالات متداول

چه اقداماتی در جهت کاهش رتبه الکسا هر سایت صورت می گیرد؟
کارهای مختلفی انجام خواهد شد ولی در همه روش ها این قسمت مشترک است:
1- رتبه الکسا برای سایت مورد نظر تایید شده و افزونه الکسا نصب می گردد و سایت شما به الکسا متصل خواهد شد 2- با استفاده از لینک سازی درست، بازدیدهای سایت شما را بهبود می دهند.
آیا تغییر رتبه الکسا می تواند بر سئوی سایت اثر بگذارد؟
خیر اگر اصولی و درست انجام شود ، تاثیری نمی گذارد. الگوریتم های موتور جستجوی گوگل با روش های رتبه گذاری موتورهای جستجوی دیگر متفاوت بوده و بر سئوی شما تاثیر نخواهد گذاشت
کاهش رتبه الکسا در سایت سئو تیم تضمینی است؟
بله، ما به شما تضمین می کنیم که تا 2 ماه دیگر ، رتبه الکسای سایت شما به هدف معین شده نزدیک خواهد شد.
بهبود و تغییرات رتبه الکسا هر سایت بعد از چند وقت مشخص می گردد؟
حدودا دو ماه. البته این بهبود کم کم بوده و حتی بعد از چند روز تغییرات را خواهید دید ولی نتیجه نهایی بعد از دو ماه قابل رویت خواهد بود.